Wolontariusze, którzy działają na terenie Powiatu Wrocławskiego mogą wziąć udział w  projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie TUITAM pn. “Razem zrobimy więcej – wycieczka integracyjna dla wolontariuszy”. 


Nie ma znaczenia, czy pomagasz ludziom, zwierzętom, czy w jakikolwiek inny sposób realizujesz swoją potrzebę niesienia pomocy innym, zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie– piszą organizatorzy, którzy jednocześnie zapraszają wolontariuszy na spływ kajakowy rzeką Oławą, który odbędzie się w dniu 20.10. 2018 r. 

Zapewniony jest dojazd z Wrocławia do miejsca startu i powrót do Wrocławia, miejsce w dwuosobowym kajaku, ognisko i poczęstunek, krótkie szkolenie dla początkujących kajakarzy, dobrą atmosferę i piękne widoki. 
Zgłoszenia należy wysyłać na adres tuitam.przewodnicy@interia.pl do 12.10.2018 r. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. 

Do udziału w projekcie zaproszone są  organizacje zajmujące się wolontariatem lub korzystające z pomocy wolontariuszy do zgłaszania chętnych osób na spływ. W spływie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców i opiekę pełnoletnich wolontariuszy). 
Więcej informacji pod numerem telefonu: 664 037 039. 

Projekt finansowany ze środków Powiatu Wrocławskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę