Już 13 października w hotelu Miś odbędą się warsztaty dla całych rodzin pt. LAS W SŁOIKU. Zajęcia są bezpłatne. 

Zajęcia startują już 13 października o godzinie 14 w hotelu Miś w Sobótce. 

Rodzinne warsztaty z robienia lasu w słoiku, wymiana roślin i pokaz filmowy to wszystko już w sobotę od godz 14:00. Spotkajmy się w ogródku (hotelu Miś) i zamieńmy go w prawdziwy Tajemniczy Ogród– zachęcają organizatorzy wydarzenia. 

Od godziny 14 do 17 odbędą się warsztaty rodzinne LAS W SŁOIKU, a od 14 do 19:30 otwarty będzie punkt wymiany roślin. Na godzinę 17 zaplanowano pokaz filmu “Dzieciństwo” w reżyserii Margreth Olin. 

Jak zamknąć cały las w szklanym słoju? W trakcie trzygodzinnych warsztatów zdobędziemy.Wiedzę z zakresu doboru odpowiednich gatónków i odmian roślin do uprawy w słoju. Nauczymy się w jakiej kolejności łączyć elementy zielonej kompozycji i jak pielęgnować żywą rzeźbę,aby jak najdłużej cieszyła nasze wnętrza. Każdy uczestnik warsztatów stworzy własny słój, którym będzie mógł kogoś obdarować lub zatrzymać dla siebie– piszą na swojej fejsbukowej stronie organizatorzy. 

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, z wyjątkiem warsztatów, na które obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy : podgladania@gmail.com. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę