Kino plenerowe nad Zalewem Mietkowskim cieszyło się sporą popularnością, teraz przyszedł czas na  Different Point of View. 

 Different Point of View to 10 edycja filmowego festiwalu na Dolnym Śląsku. W tym roku festiwal odbywa się w kilku miejscowościach województwa: Kalno, Żarów oraz Sobótka. 

W ramach festiwalu wyświetlimy 12 znakomitych filmów w formie kina plenerowego, przeprowadzimy serię wykładów multimedialnych, zorganizujemy wystawę polskiego plakatu filmowego, zaprosimy na spotkanie autorskie z animatorem rysownikiem oraz przeprowadzimy wykład „Piksele i tekstury”– zapowiadają organizatorzy festiwalu. 

10 edycja festiwalu filmowego Different Point of View, poza serią kin plenerowych składać się będzie z 6 wydarzeń towarzyszących: kino sferyczne 360 w Żarowie, wystawa polskiego plakatu filmowego z lat 60-70-80-tych, Kinowe Spotkania Młodych prowadzone przez Tomasza Nycza, Spotkanie autorskie z animatorem rysownikiem Arturem Mąką, Wykład pt.: „Piksele i Tekstury” prowadzony przez prof. dr hab. Jana Stasieńko oraz muzyczny live act do filmu pt.: „Metropolis” w wykonaniu Dariusza Miziarskiego – a to wszystko w Kalnie, w Żarowie oraz w Sobótce. 

Spotkanie w Sobótce (Park Górka) odbędzie się już 8 września, w godzinach 20:30- 22:30. Wstęp jest bezpłatny. 

Poza projekcjami pod chmurką, Fundacja Inicjatywa BAgencja Reklamowa GEOSPACE oraz Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, zapraszają na kilka wydarzeń towarzyszących o których można przeczytać na stronie: http://inicjatywab.pl/dpovedycja10/.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę