Już od dzisiaj (4 września) ruszają zajęcia sportowe Judo. Opłata za zajęcia nie ulega w tym roku zmianie. W roku szkolnym 2018/2019 wynosić będzie niezmiennie 90 złotych za osobę miesięcznie. 

Zajęcia odbywać się będą w hali gimnazjum gminnego w Sobótce. Opłata za zajęcia w tym roku nie ulega zmianie. Dalej wynosić ona będzie 90 złotych za osobę miesięcznie. Organizatorzy zajęć zachęcają do udziału w zmaganiach judo i jak podkreślają, judo to przede wszystkim nauka życia. 

Judo to dużo więcej niż sport. Zmaganiom na macie, zwłaszcza ze swoimi słabościami, towarzyszy szacunek dla przeciwnika i respektowanie zasad walki. Przyjaźnie zostają na całe życie, a wkład w rozwój człowieka jest nieoceniony– piszą na swojej stronie. 

Na zajęcia można się zapisywać w szkole podstawowej w Sobótce lub przez kontakt bezpośredni z trenerem. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.judosobotka.pl oraz Facebook’u: Dojo Sobótka- judo

Sekcja judo reaktywowana została w 2007r. przez trenera Bartłomieja Zamęckiego. W Dojo Sobótka prowadzone są zajęcia judo dla dzieci i młodzieży w Gimnazjum Gminnym  przy ul. Świdnickiej 20a.

Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci od lat 5, gdzie judo polega głównie na zabawach, ćwiczeniach ogólnorozwojowych i odrobinie sportu. Natomiast w starszej grupie wiekowej judo to sport i sztuka walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę