Sala sobótczańskiego hotelu pękała w szwach, a na konwencji programowej pojawił się marszałek województwa dolnośląskiego i starosta wrocławski. Hubert Kurdziel z grupą kandydatów na radnych zaprezentował swój pomysł na Sobótkę. To efekt licznych rozmów z mieszkańcami. 

-Jaka jest dzisiaj Sobótka – wszyscy wiemy. W jakim kierunku będzie się rozwijać – zadecydują Mieszkańcy. Wiem, jak zrealizować obietnice, a każdy, kto mnie zna, potwierdzi, że cechuje mnie skuteczność, determinacja, że potrafię dotrzymać słowa. Dlatego też dzisiaj jestem tutaj, z Wami. A ponieważ nikt nie wygrywa meczu sam, są ze mną i kandydaci na radnych, których dzisiaj zarekomenduje- mówił w trakcie przemówienia Hubert Kurdziel. 

Konwencja programowa odbyła się w hotelu Sobotel. Frekwencja była ogromna, a rozmowy w kuluarach na temat przyszłości Sobótki trwały do późnych godzin wieczornych. Mieszkańcom gminy spodobał się zaprezentowany program, czego dowodem były liczne słowa poparcia. 

Pomysłom Kurdziela przysłuchiwał się marszałek województwa dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz starosta wrocławski Roman Potocki z grupą powiatowych radnych. 

Grupa kandydatów na radnych KWW Huberta Kurdziela zaprezentowała wyniki konsultacji z mieszkańcami, dzięki czemu mogli nie tylko omówić potrzeby sobótczan, ale i przedstawić mapę potrzeb, która ukazała prawdziwe potrzeby gminy. Z analizy danych wynikało jasno, że brakuje m.in. dróg i kanalizacji. Mieszkańcy domagają się poprawy warunków codziennego życia oraz wykorzystania walorów turystycznych. Każda z potrzeb została przedyskutowana i szczegółowo omówiona. 

-Przyznaję, jestem mile zaskoczony tak dużym odzewem. Byliśmy obecni w wielu sołectwach, przeprowadziliśmy szereg rozmów, otrzymaliśmy bardzo dużo informacji zwrotnych. Wszystko to wykorzystaliśmy, aby stworzyć najlepszy dla miasta, i z korzyścią dla mieszkańców program, który da  się zrealizować- dodaje Kurdziel.

Szczegóły programu oraz wszystkich kandydatów na radnych zobaczyć możemy na stronie www.hubertkurdziel.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę