Jaka będzie przyszłość gminy Sobótka? W jakim kierunku się rozwinie? Jakie są potrzeby mieszkańców całej gminy? Odpowiedzi na te pytania szukać będzie Hubert Kurdziel ze swoją drużyną.  

Zależy nam na otwartej dyskusji  z mieszkańcami.  To bardzo ważne,  aby dostrzegać potrzeby wszystkich mieszkańców miasta i każdej miejscowości Gminy, aby tworzyć samorząd z jego mieszkańcami– zaznaczał Hubert Kurdziel, inicjator spotkania z mieszkańcami.

Spotkanie odbyło się w kultowym miejscu Sobótki- winnicy Celtica i tym samym rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami gminy Sobótka, podczas których Hubert Kurdziel i jego drużyna rozmawiać będą o trapiących ich problemach.

W trakcie ostatnich miesięcy odbyłem szereg spotkań, rozmów z liderami lokalnych środowisk. Poruszaliśmy, m.in. kwestię problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy. Rozmawialiśmy o dziurawych drogach i chodnikach, braku bezpiecznych i nowoczesnych placów zabaw dla dzieci, braku żłobka, braku dostatecznego oświetlenia miasta i nierozwiązanego problemu transportu lokalnego wraz ze złym stanem wiat przystankowych– mówił Kurdziel.

Rozmowy z mieszkańcami mają pomóc  w realizacji planu na lepsze funkcjonowanie gminy. Projekt wyjściowy Planu na lepszą Sobótkę można już podejrzeć na stronie internetowej www.hubertkurdziel.pl. Ekipa Kurdziela proponuje istotne zmiany z sferze rozwoju gminy, turystyki, przedsiębiorczości oraz w polepszeniu życia mieszkańców.

To jest kompleksowy program prozdrowotny dla mieszkańców gminy, inwestycje w infrastrukturę, bezpieczeństwo i komunikację, czy też stworzenie realnych możliwości rozwoju turystyki i przedsiębiorczości– dodaje Magdalena Lewandowska z grupy Kurdziela. –Oczywiście to tylko nasze założenia. Ostateczny głos należy do mieszkańców– dodaje.

Hubert Kurdziel zadeklarował już chęć startu w wyborach samorządowych, które odbędą się już jesienią tego roku.

Wybory samorządowe mają największy wpływ na jakość życia, na naszą najbliższą przyszłość. Dlatego też chcąc tworzyć z Mieszkańcami nowy Plan rozwoju Gminy Sobótka, pragnę Państwa poinformować, że wraz z chwilą ogłoszenia terminów wyborów samorządowych rozpocznę starania o stanowisko burmistrza gminy Sobótka– mówił w trakcie przemówienia.

Więcej informacji o znajdziecie na stronie www.hubertkurdziel.pl                

        

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę