Zarząd powiatu na  XXII Sesji Rady Powiatu Wrocławskiego otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu w 2017 roku. 

–Chciałabym serdecznie podziękować za kolejny wspólny rok ciężkiej pracy. Dziękuję Zarządowi Powiatu Wrocławskiego oraz Radnym za merytoryczną i dobrą współpracę przez cały rok 2017. Szczególnie serdecznie dziękuję Małgorzacie Dreiseitel Cieślik- Skarbnik Powiatu Wrocławskiego oraz wszystkim dyrektorom i pracownikom Starostwa – powiedział Starosta Roman Potocki.

W czasie XXII sesji poruszono także temat ustanowienia służebności gruntowej na rzecz Gminy Kobierzyce oraz Uchwała w sprawie przekazania Wójtowi Gminy Żórawina zadania zarządzania odcinkami publicznych dróg powiatowych w miejscowościach Jaksonów, Polakowice, Szukalice oraz Węgry. 

Powiatowi rajcy podjęli także uchwałę w sprawie Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół dla młodzieży-  przyjęta jednogłośnie świadczy o tym, że program był, jest i będzie kontynuowany z uwagi na duże zainteresowanie i potrzebę wspierania przez Powiat Wrocławski uzdolnionej młodzieży.

Źródło i foto: powiatwroclawski.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę