Nawet 20 tysięcy złotych dofinansowania możne zdobyć Uczniowski Klub Sportowy Badmintona UKS2 Sobótka. Aby tak się stało, ich projekt musi zwyciężyć w konkursie Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosujcie koniecznie!

O projekcie

Dofinansowanie, o które walczy Klub UKS2 miałoby wspomóc organizację Pucharu Dolnośląskiego w Badmintonie, zaplanowanego na jesień 2018. Wezmą w nim udział młodzież i dzieci z całego Dolnego Śląska, a turnieje byłyby odgrywane w Sobótce, Wysokiej i Górze.

Organizacja tego typu turniejów jest kosztowna, dlatego właśnie Klub UKS2 w Sobótce postanowił zgłosić projekt dofinansowania Pucharu do Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Jeśli uda się wygra, dofinansowanie w kwocie 20 tysięcy złotych pokryłoby nie tylko koszty organizacyjne, ale także nagrody dla zwycięzców o łącznej wartości 10 tysięcy złotych.

Dlaczego warto i jak głosować?

Zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnego stylu życia to zadanie nas wszystkich. Dlatego warto zagłosować na projekt i pokazać, że wspieramy tego typu inicjatywy.

Na projekty zgłoszone w ramach Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego mogą głosować mieszkańcy naszego województwa, którzy ukończyli 16 rok życia. Można oddać głos na 2 projekty – jeden z kategorii kultury, drugi z zakresu sportu i turystyki (w tej kategorii znajduje się projekt Klubu UKS2 Sobótka).

Głosuj na projekt 126: Puchar Dolnego Śląska w Badmintonie – edycja jesień 2018.

Strona głosowania: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2018/

Termin głosowania: 09-22 kwietnia 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz
Proszę wpisz swoją nazwę